BIOTcloud.
Smart platforma
dla Ciebie.

Wykorzystaj smart technologię do automatycznego zarządzania infrastrukturą. Oszczędzaj na energii i utrzymaniu. Zwiększaj komfort użytkowników. Wzmacniaj konkurencyjność dzięki innowacji – pomożemy Ci zdiagnozować Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

SmartCity URBAN
Energia miasta w jednym miejscu

Smart City.
Zobacz co potrafi inteligentne miasto.

System URBAN

Odzyskaj kontrolę nad infrastrukturą miasta dzięki elastycznemu systemowi URBAN! Lokalizacja opraw na mapie, sterowanie oprawami, pomiar parametrów elektrycznych, definiowanie alertów, generowanie raportów, a to dopiero początek.

Sensory Smart

Postaw na innowacje i rozwijaj system URBAN w oparciu o dedykowane sensory Smart! Pomiary jakości powietrza, pomiary natężenia ruchu, gospodarowanie odpadami, zarządzanie miejscami parkingowymi – powiedz nam, czego potrzebujesz.

Usługi

Skorzystaj z doświadczenia i twórz niezawodne systemy dopasowane do potrzeb Twojego miasta! Projektowanie, doradztwo, integracja, utrzymanie, aktualizacja, retencja – bo każde miasto jest wyjątkowe.

Specyfikacja techniczna
aplikacji Urban

Pobierz kartę produktu. Zobacz specyfikację aplikacji Urban, poznaj wymagania techniczne i możliwości systemu.

Współpraca.
Od pomysłu do realizacji.

Budujemy rozwiązania klasy smart city oparte na wspólnych doświadczeniach. Opowiedz nam o swoim projekcie. Sprawdzimy, co możemy zrobić wspólnie dla Twojego miasta.

Mamy kompetencje i doświadczenie
wynikające z 30 lat obecności na rynku.

Logo biotcloud i LUG
T. +48 538 898 302
© 2019-2022 BIOT Sp. z o.o. Grupa LUG, Nowy Kisielin – Nowa 7, 66-002 Zielona Góra, Polska
Projekt pn. „Inteligentne układy sensoryczne do zarządzania oświetleniem w rozwiązaniach od Smart Lighting do Smart City. Badania i prototypowanie” , współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 1. Gospodarka i innowacje, Działanie 1.1. Badania i innowacje.